is ingilizcesi

» NASIL ÇALIŞIR?  

 
Online iş ingilizcesi programı aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır.

ücretsiz seviye tespiti   Öğrenci adayının konuşma seviyesi eğitmenin yapacağı 3-5 dakika arasında bir görüşme ile belirlenir.
iş ingilizcesi öğren   Ders alınabilecek saat aralığı belirlenerek, seviyeye uygun ders kitapları ile birlikte online çalışma programı oluşturulur. Kullanıcı adı ve şifresi öğrenci adayına bildirilir.Eğitmen ataması yapılır.
skype ile iş ingilizcesi eğitimi   Bu aşamada aday artık sisteme katılarak öğrenci olmuştur. Hafta içi hergün ders öncesinde "ders hazırlığını" yapar. Eğitmen ders saatinde öğrenciyi skype ile arar ve ders başlar.
online ingilizce   Eğitmen, öğrencinin ders esnasında yaptığı hataları, yorum ve tavsiyelerini ayrıca öğrencinin o ders için notlarını öğrenci sayfanıza yazar. Ders notları amerika standartlarına göre (A - E ) not sitemi ile belirlenir.
hafta işi hergün iş ingilizcesi   Dersten 1-2 saat sonrasında aynı gün işlediğiniz dersin MP3 Formatında ses kaydını çalışma programınızda bulabilirsiniz. Ses kaydını bilgisayarınıza kaydedebilir ve tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.

Online is ingilizcesi dil eğitim sistemine katılabilmek için ücretsiz seviye testine katılmak için yandaki formu doldurmanız yeterlidir. Öğrenci temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir.


  iş ingilizcesi

ücretsiz iş ingilizcesi
 
Hakkımızda
Nedir?
Eğitim Paketlerimiz
İletişim Bilgileri
Kullanıcı Sözleşmesi
Eğitmenlerimiz
Nasıl Çalışır?
Öğrenci Yorumları
Ücretsiz Deneyin
Garanti iptal ve iade
E-Kitaplar Faydaları Nelerdir? Banka Hesap Bilgileri
Sıkça Sorulan Sorular Tüketici Yasası
İş İngilizcesi Kursu İş İngilizcesi Sözlüğü İngilizce Ders Örnekleri Skype Programını İndir İş İngilizcesi Kalıpları
İş İngilizcesi Kitapları

© 2011 onlineisingilizcesi.com, bir
 Konuşarak Öğren hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.

Online İngilizce
İngilizce Kursu