is ingilizcesi

»KULLANICI SÖZLEŞMESİ  


 

Aşağıda bulunan "hizmetten yararlanma koşulları" hizmetten yararlanmaya başlanılmadan önce dikkatlice okunmalıdır. Onlineisingilizcesi.com hizmetinden yararlanılması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve hizmetten yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

Onlineisingilizcesi.com sitesi, ticari ve gayri ticari bölümler içeren bir sitedir. Ücretsiz deneme araması herhangi bir ücrete tabi değildir. Ancak aktif olarak hizmetin tamamından yararlanmak için alınması gereken "e-paket(ler)" için belli miktarlarda ücret ödenmesi gerekmektedir. Onlineisingilizcesi.com fikri haklara saygılıdır. Aynı saygıyı kullanıcılarından da bekler. Hiçbir kullanıcı fikri hakları her ne şekilde olursa olsun ihlal etmek anlamını taşıyacak biçimde Onlineisingilizcesi.com'dan yararlanamaz.

Yine, Onlineisingilizcesi.com'un isim hakkı, içeriği, tüm doküman, program ve scriptlere ait hakları haklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz. Kullanıcı, aşağıda sınırlı olmamak üzere sayılan ve sayılmayıp bu nitelikte olan, kullanıcının Onlineisingilizcesi.com ile ilgili tüm aktivitelerinden tamamı ile kendisi sorumlu olup bu gibi durumların ortaya çıkması halinde kullanıcının yararlanma hakkı münhasıran Onlineisingilizcesi.com tarafından durdurulabilir.


  iş ingilizcesi

 


Hizmet
Şartları

1- Onlineisingilizcesi.com herhangi bir sebep ve mazeret (teknik arıza ve aksaklık vs.) bildirmeden hizmeti durdurma veya ara verme hakkına sahip değildir,aksi takdirde hizmet alan kişinin iş bu sözleşmeye itirazı geçerli olacaktır.

2- Hizmet alan kişi dil seviyesi belli olana kadar herhangi bir doküman (e-kitap vs.) tarafına yollanmayacaktır. Dil seviyesi hafta içi her gün 12.00 - 22.00 saatleri arasında gerçekleştirilen 3-5 dakikalık ücretsiz konuşma ile belirlenecek, dokümanlar bu tarihten itibaren hizmet alan kişiye bir web sayfası üzerinden yollanacaktır.

3- Onlineisingilizcesi.com dil eğitmenleri veya çalışanları hizmet alan kişi tarafından herhangi bir baskı, üslup bozukluğu, adap, terbiye ve ahlak kurallarına uygun olmayan yaklaşımlara maruz kaldıkları takdirde veya konuşmalarda din, politika vb. gibi konuşmaların yapılması durumunda Onlineisingilizcesi.com iş bu sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

4- Hizmet alan kişi herhangi bir sebep ve mazeret bildirmeden üst üste 5 gün eğitim aramalarına katılmadığı takdirde Onlineisingilizcesi.com vermiş olduğu hizmeti tek taraflı olarak durdurma hakkına sahiptir.

5- Onlineisingilizcesi.com herhangi bir bildirim yapmadan eğitmen değiştirme hakkına sahiptir.

6- Hizmet alan kişi sözleşme imzalandığı tarihten itibaren aylık bireysel hizmet bedelini peşin ödemeyi kabul eder, takip eden bir aylık süre sonunda 2 iş günü içerisinde aylık bedel hizmet alan kişi tarafından ödenmediği takdirde Onlineisingilizcesi.com hizmeti tek taraflı olarak durdurma hakkına sahiptir.

7- Hizmet alan kişi hizmet ve sözleşme süresi boyunca hizmet aldığı iletişim bilgilerini (telefon, e-mail) Onlineisingilizcesi.comn yetkilisine bildirerek değiştirme hakkına sahiptir. Hizmet verilen paketler arasında paket değişikliği ya da süre değişikliği söz konusu değildir. Hizmet alan kişi derslerini başka bir kişiye devretme hakkına sahip değildir. Hizmet alan kişiden gelen bu tip talepler Onlineisingilizcesi.com tarafından reddedilecektir.

8- Hizmet alan kişi eğitim saatinde telefona cevap vermediğinde görüşme süresince 3 defa daha aranır. Eğitmen öğrenciden yanıt alamazsa o günkü ders işlendi olarak kabul edilir ve diğer günlere eklenmez.

9- Öğrenci 1 aylık eğitim süresi içerisinde 2 gün ders ertelemesi hakkına sahiptir ve Onlineisingilizcesi.com 2 gün üzerinde ders ertelemesi yapacağını taahhüt etmez. Öğrenci 2 ay ve üzeri eğitim süreçlerinde her ay için 4 ders erteleme ve her ay için en fazla 1 kez, en az 1 haftalık ve en çok 3 aylık olmak koşuluyla ders dondurma hakkına sahiptir. Ders dondurma süresinin 3 ayı aşması durumunda Onlineisingilizcesi.com öğrencinin derslerini vermeme hakkında sahiptir.

10- Onlineisingilizcesi.com dersleri aylık olarak sunulmaktadır. Belirlenen periyotların başlangıç ve bitiş tarihleri aynı güne denk getirilir. Örneğin 3 aylık kayıt olup 10 Ocak tarihinde eğitime başlayan öğrenci 10 Nisan tarihine kadar eğitim alır. Bitiş tarihinin haftasonuna denk gelmesi durumunda bitiş tarihi olarak Cuma günü belirlenir. Onlineisingilizcesi.com eğitim aralığında bulunan resmi tatil, özel günler sebebiyle oluşan tatil durumlarında ders vermeyi ve öğrencilere aylık belirli gün sayısı taahhüt etmez.

 
Hakkımızda
Nedir?
Eğitim Paketlerimiz
İletişim Bilgileri
Kullanıcı Sözleşmesi
Eğitmenlerimiz
Nasıl Çalışır?
Öğrenci Yorumları
Ücretsiz Deneyin
Garanti iptal ve iade
E-Kitaplar Faydaları Nelerdir? Banka Hesap Bilgileri
Sıkça Sorulan Sorular Tüketici Yasası
İş İngilizcesi Kursu İş İngilizcesi Sözlüğü İngilizce Ders Örnekleri Skype Programını İndir İş İngilizcesi Kalıpları
İş İngilizcesi Kitapları

© 2011 onlineisingilizcesi.com, bir
 Konuşarak Öğren hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.

Online İngilizce
İngilizce Kursu